Koszty dostawy i formy płatności

Koszty dostawy i formy płatności

Forma dostawy

Odbiór zamówień ze sklepu WealthSelected.com możliwy jest po uprzednim otrzymaniu informacji mailem o zmianie statusu zamówienia na „Twoje zamówienie zostało zrealizowane”. Miejsce odbioru to Chmielna 19, 00-021 Warszawa, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00.
Istnieje również możliwość wysłania zamówienia za pomocą firmy kurierskiej. Wybierając wysyłkę firmą kurierską należy wyrazić zgodę na odbioru zamówienia w imieniu Klienta. Przesyłki zazwyczaj są dostarczane w ciągu 1-3 dni roboczych na terenie Polski. Realizujemy również przesyłki zagraniczne. Czas dostarczenia uzależniony jest od lokalizacji oraz ewentualnych formalności celno-podatkowych.


Koszty dostawy

Koszt dostawy uzależniony jest od wielkości, wartości zamówienia jak również lokalizacji. Koszt przesyłki kurierskiej na terenie Polski zaczyna się już od 25 zł. W przypadku przesyłek zagranicznych na terenie Europy koszt transportu zaczyna się od 150 zł (nie dotyczy Cypru). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone do wartości zakupu. W przypadku niestandardowych zamówień koszt transportu ustalany jest indywidualnie.


Formy płatności

Dostępne są następujące formy płatności:
– przelewem na rachunek bankowy – po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie zamówienia z danymi do przelewu. Dokonaj płatności na podany w wiadomości rachunek bankowy w tytule przelewu podając numer zamówienia, imię oraz nazwisko.
– przelewem elektronicznym za pośrednictwem usługi płatności Stripe.

Wealth Selected Spirits selected by Wealth Solutions
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Wealth Solutions S.A. Prosimy o zapoznanie się z pełnym tekstem klauzuli informacyjnej

X