Returns – Complaints

Returns – Complaints

Returns – Complaints

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Kupujący, ma prawo zwrócić towar bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od daty odebrania towaru, składając stosowne oświadczenie na piśmie. Kupujący może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (Pobierz).

 

Warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru na adres:

Wealth Solutions SA.

Chmielna 19

00-021 Warszawa

Wszystkie przedmioty muszą zostać zwrócone w oryginalnie stanie, nieotwarte, w oryginalnym opakowaniu. Do wysyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu oraz formularz odstąpienia od umowy. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa klient.

 

W przypadku odstąpienia od umowy zwrot uiszczonej ceny sprzedaży zostanie dokonany przez Wealth Solutions S.A. w terminie 14 dni od otrzymania zwracanego towaru. Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu ceny przed otrzymaniem zwracanego Towaru.

 

REKLAMACJA PRODUKTU

Kupujący ma prawo zgłosić reklamację w przypadku stwierdzenia w dostarczonym Towarze:

– uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu;

– niezgodności Towaru z Zamówieniem.

 

Reklamacja może zostać złożona na przykład:
– pisemnie na adres: Wealth Solutions SA., ul. Chmielna 19, 00-021 Warszawa
– w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@wealthselected.com

 

Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji szczegółowych informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji oraz danych kontaktowych składającego reklamację. Ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę.

 

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 14 dni od dnia podjęcia decyzji, dokonany zostanie zwrot poniesionych przez kupującego kosztów lub wymiana towaru na nowy. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, Kupujący otrzyma szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji.

Wealth Selected Spirits selected by Wealth Solutions
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Wealth Solutions S.A. Prosimy o zapoznanie się z pełnym tekstem klauzuli informacyjnej

X